• Табачник написав книгу про полководців України

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 15 лютого 2012 року
Український міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник всю свою останню відпустку витратив на те, щоб дописати книгу «Полководці України. Долі та битви».
Табачник написав книгу про полководців УкраїниНезавершений твір чекав свого закінчення три роки. «Мені вже було соромно, оскільки рукопис лежав недописаним 3 роки. Його обсяг перевищив 700 сторінок», ― сказав міністр сьогодні на прес-конференції в Києві, розповідаючи про свої інтереси в житті.
Раніше, 24 травня 2011 року, в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» ряд авторів (В'ячеслав Брюховецький, Володимир Панченко, Сергій Квіт, Володимир Моренець та Андрій Мелешевич) презентували аналітичну книгу «Час дешевого клоуна», як певний знак боротьби проти реформаторської діяльності Табачника на посаді міністра освіти. Зокрема, автори видання з обуренням відзначили ідею Дмитра Табачника створити єдиний із Росією підручник з історії. Згодом ця «задумка» модифікувалася в ідею створення «спільного посібника для вчителів», повідомляє Житомир Інфо.
Цю працю, за словами авторів, вже розіслані в Адміністрацію Президента, Верховну Раду, бібліотеки та книжкові магазини. Але Табачник цієї збірки ще не отримав. «Ми готові подарувати її на вихід міністра з посади», ― заявили вони.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...