• Черновецький більше не буде мером

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 16 лютого 2012 року
Мер Києва Леонід Черновецький більше не збирається балотуватися на пост градоначальника, однак ще не визначився, чи буде він іти в парламент.
Леонід Черновецький«На посаду мера Києва балотуватися я не буду. Без пояснення причин. Просто не буду — і все! Щодо Верховної Ради, то поки я думаю над цим, але рішення ще не прийняв», — розповів він в інтерв'ю Комсомольській правді.
Черновецький також поскаржився, що ЗМІ показують його як людину з порушеннями психіки. Він вважає, що багато ЗМІ, які належать його політикам-опонентам, а також недобросовісні журналісти вирвали з контексту виступів Черновецького окремі фрази і за ці роки показували мера як ненормальну і аморальну людини, «Космонавта».
«З цього я зробив деякі висновки. Перший висновок у тому, що не можна свою душу і серце розкривати перед недобросовісними журналістами, більшість яких, на превеликий жаль, — виконавці аморальних заяв інших людей», — зазначив Черновецький, додавши, що часто такі журналісти самі ж від своїх заяв страждають.
Мер Києва каже, що з цієї причини він і перестав давати інтерв'ю і з'являтися на публіці.
Леонід Черновецький радить тим, хто сумнівається в його нормальності, звернути увагу на те, що в Україні він створив десятки тисяч робочих місць, безліч підприємств, а також один із найбільш успішних банків.
«Я підготував у бізнесі сотні молодих хлопців. Вони і сьогодні в банках та інших компаніях працюють як успішні менеджери. І я пишаюся цим», — сказав він.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...