• У ході пожежі в гондураській в'язниці загинуло 377 осіб

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 16 лютого 2012 року
Один з найбільших тюремних пожеж в історії Латинської Америки стався в гондураській в'язниці. В результаті загинули 377 людей, серед них начальник пожежної служби, передає сьогодні останні дані Heraldo з посиланням на Генеральну прокуратуру Гондурасу.
У ході пожежі в гондураській в'язниці загинуло 377 осібПожежа сталася 14 лютого о 22:50 за місцевим часом в м. Комаягуа, розташованому в 75 км від столиці. На момент події в переповненому виправному закладі перебували близько 850 ув'язнених. Багато хто став тікати, рятуючись від вогню через дахи будівель.
Охоронці вимушені були відкрити по арештантам вогонь. У результаті понад 60 осіб доставлені у лікарні з опіками, вогнепальними пораненнями та переломами різних ступенів тяжкості. З них 30 осіб ― у важкому стані. Медики не виключають, що кількість жертв може зрости.
Як повідомляє джерело, одному з ув'язнених вдалося додзвонитися до губернатора департаменту Паоло Кастро і розповісти про трагедію. «Засуджений повідомив, що пожежу влаштував його співкамерник, підпаливши матрац», ― сказала вона журналістам.
На місце інциденту була надіслана пожежна бригада, проте пожежники півгодини не могли приступити до гасіння, оскільки на території в'язниці лунала стрілянина. В результаті кілька житлових приміщень у колонії згоріли дотла.
Коментуючи подію, міністр безпеки Гондурасу Помпейю Бонілья зазначив, що місцеві в'язниці надто переповнені. Кількість ув'язнених, які перебували тут перевищувала норму в два рази, звідси й такий масштаб трагічної пригоди.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...