• Юрій Луценко частково визнає свою провину - Пшонка

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 17 лютого 2012 року
Сьогодні екс-глава МВС Юрій Луценко частково визнав свою вину, що слідчі Генпрокуратури розцінюють як пом'якшувальну обставину.
Юрій Луценко частково визнає свою провину ― ПшонкаЗа словами генерального прокурора Віктора Пшонки, це дозволить винести колишньому міністрові МВС 4,5 роки замість 7 років, передбачених статтею, за якою він обвинувачується.
Прокурор також ухвалив рішення нарахувати йому штраф у розмірі 293 тис грн і позбавити права займати державні посади протягом трьох років. Про це Пшонка заявив на брифінгу для журналістів у Дніпропетровську, повідомляє ІА РІЦ
Раніше Луценко неодноразово заявляв, що не визнає своєї провини у справі, за якою його звинувачують. Так, у середу в наданому йому слові на судових дебатах він сказав: «Я не потребую жалощів і нічого не прошу, навіть у суду. Я не каюся, бо не бачу ніяких злочинів, які міг зробити. За що мені каятися?»
Оскільки Луценко перебував під арештом у СІЗО 1 рік і два місяці, цей час буде зарахований йому як частина терміну ув’язнення. Таким чином, якщо суд візьме до уваги пом’якшувальні обставини, то екс-міністр відбуде у в'язниці 3 роки і чотири місяці — до 26 травня 2014 року.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...