• Перед Євро-2012 МВС склало «чорний список»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 17 лютого 2012 року
Правоохоронні органи України склали базу «футбольних хуліганів», в яку потрапило понад 1250 прізвищ, так що під час чемпіонату Європи «жодна миша не проскочить», повідомляє заступник директора турніру Іван Федоренко на порталі Інформаційного центру «Україна-2012».

Євро-2012«Наша база налічує 1250 осіб, яким заборонено відвідувати нашу країну в червні цього року», ― заявив Федоренко.

«Для того щоб особи з „чорних списків“ не потрапили на чемпіонат, органи МВС тісно співпрацюють з УЄФА і правоохоронними відомствами 22 країн-учасниць. Зокрема, діє електронна система продажу квитків на футбольні матчі. Людині, що значиться в цьому списку, навіть з ваучером потрапити на спортивну арену буде фактично неможливо», ― зазначив заступник міністра МВС Віктор Ратушняк вчора на міжнародній конференції в Києві з організації безпеки під час Євро-2012, повідомляє прес-центр МВС.

Зі свого боку, Польща та інші країни-учасниці Євро―2012 також доповнять цю базу прізвищами «агресивних» і «потенційно небезпечних» уболівальників, відзначив міністр.

Також за місяць до початку турніру буде організований спеціальний оперативний штаб МВС, який стане основною ланкою забезпечення заходів безпеки чемпіонату. Цей центр почне роботу вже з другої половини травня, а з 1 червня буде функціонувати цілодобово, заявив перший заступник начальника Департаменту охорони громадського порядку МВС України Сергій Поготов.
Підписатися:

Коментарі