ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як святкуватимуть День Святого Валентина українські зірки шоу-бізу

Велика Епоха
14 лютого — День Святого Валентина, міжнародний день усіх закоханих. Велика Епоха провела опитування зірок нашого шоу-бізу, де вони будуть відпочивати у цей день і що будуть дарувати своїм коханим.

День Святого Валентина
День Святого Валентина

Фото: Orlowski/Getty Images

Співак Андрій Кузьменко (Кузьма): «Я не знаю, що я подарую на 14 лютого. Я люблю імпровізацію. Я почну думати, що їй подарувати, ввечері 14 числа. Не люблю примусу. Найкращий подарунок для жінки — нормальний мужик».

Співачка Ірина Білик: «14 лютого я братиму участь у благодійній акції. Я розписала сердечко і воно буде виставлене на аукціоні».

Ведуча Даша Малахова: «Ми у цей день будемо всією сім'єю — з чоловіком, із сином, із маленьким пиріжечком тут у животику, у Дубаї. Ми з чоловіком не дуже віримо у романтику одноденну, а більше у довготривалу, тому я сподіваюся, що цей день пройде, як і кожен інший — у любові».

Співачка Анжеліка Рудницька: «День Святого Валентина почнеться у мене з гарного творчого організаційного засідання великого штабу по Всеукраїнському фестивалю писанок. Для мене просто сісти наїстися і відсвяткувати — це нецікаво, а ось об'єднатися із гарними людьми навколо гарної ідеї — значно більш пам'ятно. А взагалі, коли людина закохана, то для неї кожен день — день закоханих, а коли вона не закохана, то для неї це взагалі не свято».

Співак Kishe: «У 1994 році я зустрів свою кохану і ми вже 16 років одружені. У мене свято Дня Святого Валентина асоціюється із чимось щирим, справжнім, тим, що стало зародком наших стосунків. У цей день я зроблю собі вихідний, щоб присвятити його своїй сім'ї. Обов'язково будуть квіти і не вірте, коли жінки кажуть, що вони квіти не люблять. Вони люблять, коли це раптово, несподівано. Це буде романтичний вечір».

Співачка Оксана Білозір:«День Святого Валентина — це свято такого божественного явища, як сім'я. Ми любимо дарувати шоколад, мандаринки, шампанське, легке газоване вино і гарні приємні речі один одному».

Акторка Молодого театру Римма Зюбіна: «Я вважаю, що цей день зовсім не притаманний нашій території, і це все вигадали для того, щоб люди, які тримають сувенірні крамниці, просто не померли з голоду. У нас є блискуче свято Івана Купала, яке символізує кохання. У це свято подарунком було — знайти собі кохання».

Солістка «Алібі» Аліна Завальська: «Є пропозиція щодо концерту, але все-таки сподіваюся, що ми з чоловіком влаштуємо собі романтичний вечір. Хоча в принципі ми не чекаємо спеціально 14 лютого, щоб зробити собі якесь свято. Ми намагаємося це робити частіше. Для мене матеріальна цінність не важлива, а от, наприклад, зробити мені якийсь сюрприз — забрати мене після концерту, відвезти в якийсь ресторан, де тільки ми вдвох, де свічки і грає музика. Для мене такий подарунок, він у мене вже був, найщиріший і найдорожчий».

Співачка Наталя Валевська: «Будь-які стосунки — це праця. На наші жіночі плечі покладається дуже багато, тому це наш день, а другий наш день — це 8 березня, а третій наш день — це День матері. Тому, чоловіки, ми вам готуємо, ми вас любимо, постійно цілуємо, думаємо, що вам одягнути, одягаємося самі, гладимо, дітей народжуємо, годуємо, взагалі робимо масу справ. Так, ви заробляєте, але все-таки День Святого Валентина — це наш день, тому купуйте печиво з сердечками, кульки у формі сердечок, вигадуйте щось, щоб нам догодити. Мій головний подарунок чоловікові ще попереду — це спільні діти через кілька років».

Співак Андрій Кравчук: «У цей день я буду виступати, у мене концерт. І після нього разом з усім своїм колективом, з усіма подружками ми зустрінемо День Святого Валентина».
#img_gallery#