• Україна визначила найкращих у музичній сфері за 20 років

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 9 лютого 2012 року
Увесь український бомонд зібрався вчора на церемонії нагородження першої української музичної премії YUNA (Yearly Ukrainian National Awards), щоб дізнатися найкращих представників шоу-бізнесу за останні двадцять років.

Музичні експерти визнали Олександра Пономарьова найкращим виконавцем.
Переможець зазначив: «Така премія має бути щорічною, щоб артист намагався стати її володарем. Колись це були «Таврійські ігри», де кожен артист намагався зробити гарний альбом, записати кліп, проспівати гарніше».

Найкращою виконавицею за двадцять років стала Ірина Білик, яка стверджує, що нагорода повинна була дістатися іншій співачці.

«Справедлива нагорода. Але мені хотілося, щоб нагороду отримала Ані Лорак. Крім того, вона могла бути в номінації «найкращий кліп», тому що в неї дуже гарні кліпи», — поділилася враженнями Білик.

Найбільше нагород дісталося гурту «Воплі Відоплясова» — за найкращу пісню «Весна» та найкращий альбом «Музіка». А за їхній відеокліп на пісню «Весна» нагороду «найкращий відеокліп» отримав Олександр Солоха.

Костянтина Меладзе, старшого брата знаменитого співака Валерія Меладзе, визнали найкращим композитором.

Переможцем у категорії «Найкращий автор слів» став вокаліст «Бумбокса» Андрій Хливнюк, який передав свою нагороду поету Юрію Рибчинському, оскільки вважає останнього більш гідним цієї премії.

«Якби за останні 20 років своєї творчості я нічого не написав, то я б відмовився, а оскільки за цей час я написав такі шлягери як «Берега», «Одолжила, одолжила», «Дівчина весна», «Моя Україна» та багато інших, то я прийняв цю нагороду», — сказав Юрій Рибчинський.

Не кажучи про «старожилів», які приїхали за нагородами, церемонію відвідали молоді зірки: співачка Альоша, Наталія Валевська, Аліна Гросу, співак і телеведучий Kishe,  фабриканти та учасники різноманітних співочих шоу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...