• Голова КНДР розстріляв десятки неугодних генералів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 березня 2012 року

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин провів «криваві чистки» в Державному комітеті оборони, повідомляє газета «Чосон Ільбо» з посиланням на представника з правлячих кіл Південної Кореї.

Кім Чен ИнУ грудні 2011 року Кім Чен Ин після раптової смерті батька відразу позбувся десятків генералів, в чиїй відданості засумнівався. Причому робив він це «варварськими методами, застосувавши міномети», повідомляє джерело, посилаючись на останні дані південнокорейської розвідки.

Людей засуджували до смертної кари за найменші провини. Так, помічник міністра оборони КНДР був розстріляний з міномета за виявлення його в п'яному вигляді в дні жалоби за Кім Чен Іром. Виконавцям вироку було наказано «не залишити після нього ніяких слідів, навіть волосся».

Страти не минули не тільки вище військове керівництво країни, а й штабні офіцери, і бойові командири.

У січні минулого року газета «Чосон Ільбо» також повідомляла про масштабні чистки в керівництві Північної Кореї. Колишній лідер КНДР Кім Чен Ір репресував у той період близько 200 північно-корейських чиновників, які могли якось перешкодити приходу до влади його сину Кім Чен Ину. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...