• Землетрус 7,9 балів стався у Мексиці, зруйновані сотні будинків

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 21 березня 2012 року

Тихоокеанське узбережжя Мексики 20 березня в опівдні за місцевим часом стався землетрус магнітудою 7,6―7,9. Зруйновані сотні будинків, близько тисячі ― пошкоджені. Семеро людей отримали поранення, жертв немає, повідомляє прес-центр цивільної оборони країни.

Підземні поштовхи були зафіксовані в 186 км від курортного міста Акапулько в штаті Герреро і в 25 км від міста Ометепек, на глибині 17,5 км. Поштовхи відчувалися і в столиці країни. У Мехіко тремтіли будівлі. Люди з переляку вибігали на вулиці, повідомляє АР.

У штаті Герреро пошкоджено понад 860 будинків, більше 60 повністю зруйновані. Серед них житлові будинки та школи. У столиці країни постраждали пішохідні мости і метрополітен. Сильно нахилилося одне з висотних будівель на вулиці Хуарес, притулившись до іншого дому.

У ділових районах Мексики була порушена робота установ. Тисячі людей більше години товпилися на вулицях, боячись заходити в будівлі. Було відключено електрику. Не працював і мобільний зв'язок. На вулицях міста утворилися автомобільні пробки.

Як повідомляє Гідрометцентр, це був найсильніший землетрус за останні 30 років. Однак тоді, в 1985 році в Мексиці при 8-бальних поштовхах загинуло від 5 до 30 тисяч людей. Цього разу обійшлося без жертв. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...