• У Тверській області розбився військовий вертоліт

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 13 березня 2012 року

Сьогодні вранці під Торжком в Тверській області виявлений військовий вертоліт Ка-52, який зазнав аварії напередодні ввечері в 21:05. Загинуло дві людини: штурман і командир.

Військовий вертоліт KA-52 AlligatorВертоліт впав у 10 км від аеродрому Торжок. Зв'язок був загублений напередодні, повідомляє РІА «Новости» з посиланням на начальника управління прес-служби і інформації Міністерства оборони РФ полковника Ігоря Конашенкова. Після втрати радіозв'язку центр командування організував пошуково-рятувальні роботи в повітрі й на землі, але через настання темряви пошуки були припинені до ранку.

Сьогодні о 8:45 на місці катастрофи були виявлени штурман, який загинув на місці і важко поранений командир екіпажу. Останній був госпіталізований, але пізніше помер в лікарні від поранень. Сам вертоліт після краху практично не зруйнувався.

За словами Конашенкова, екіпаж бойової машини військової частини 62632-Д виконував планово-навчальний політ і був без боєкомплекту.

Найближчим часом військові витягнуть з «Алігатора», як називають цей вертоліт, чорні ящики і встановлять причину катастрофи. За попередніми даними Міноборони, причина аварії ― погана погода, через що в зоні виконання польоту була низька видимість.

Це стало першим випадком з вертолітною машиною даної моделі. На думку експертів в області вертолітної техніки, «Алігатори» вважаються одні з найбільш надійних військово-повітряних машин з співвісною схемою. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...