• На святкуванні дня Шевченка Азаров був з Поповим, а Тягнибок – з Турчиновим і Яценюком

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Субота, 10 березня 2012 року

9 березня в Києві святкували 198й день народження Кобзаря: вранці квіти до пам’ятника Шевченка поклали представники влади, пізніше – опозиційних сил.

Разом з Миколою Азаровим на урочистій церемонії були присутні зокрема Ганна Герман та київський голова Олександр Попов. Голова Кабміну пояснив, що твори Шевченка допомагають глибше зрозуміти дух українського народу, і наголосив на тому, що вони, як творіння генія, безсмертні. 

Більш чисельним було зібрання біля пам’ятника Шевченка представників опозиційних сил, які входять в Комітет опору диктатурі: Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов, члени Української Народної Партії та Народного Руху.

Правлячий режим створив з Тараса Шевченка такого собі мертвого ідола

Андрій Іллєнко

А ще пізніше біля пам’ятника Шевченка читали вірші Кобзаря члени «Свободи», але вже без Олега Тягнибока. Ситуацію з урочистим святкуванням владою дня народження Кобзаря вони бачать по-своєму: кажуть, що образ народного борця підмінили образом нудного і нецікавого поета. Голова київської «Свободи» Андрій Іллєнко зауважив: «Правлячий режим створив з Тараса Шевченка такого собі мертвого ідола, — і додав, — до нього ходять раз на рік, ритуально про нього згадують». 

Урочисті заходи, присвячені дню народження великого українського поета, пройшли 9 березня по всій Україні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...