• Кетрін Ештон: З Тимошенко поводилися неналежним чином

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 7 березня 2012 року

Верховний представник Союзу із закордонних справ і політики безпеки ЄС Кетрін Ештон вважає, що з Юлією Тимошенко обійшлися неналежним чином, порушуючи міжнародні стандарти.

Кетрін ЕштонПро це вона заявила під час зустрічі міністрів закордонних справ країн-учасниць «Вишеградської четвірки», ЄС та Східного партнерства. Зустріч відбулася 5 березня в Празі, де була завершена робота над угодою про асоціацію, повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні

Єврокомісар нагадала про реальний стан справ в Україні і закликала українську владу виправити цю ситуацію на рівні міжнародного правосуддя, щоб далі просуватися в парафуванні угоди.

Ештон зазначила, що в рамках подальшого поглиблення відносин із східними партнерами ЄС приділяє серйозну увагу трьом аспектам. По-перше, економічним реформам і зміцненню економічних зв'язків. По-друге, політичним зв'язкам і політичним реформам на основі демократії, свободи, прав людини і верховенства закону. І, по-третє, взаємозв'язку між європейськими народами і можливості разом вести переговори, зміцнювати ділові контакти. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...