• КДБ Білорусі розповів Осло, що робив Брейвік у Мінську

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 березня 2012 року
Норвезький терорист Андерс Брейвік у 2005 році приїжджав до Мінська для контакту з білорускою Надією Рутковською, повідомляють «Подробности» з посиланням на Центр інформації та громадських зв'язків КДБ Білорусі.

Андерс БрейвікЯк пише джерело, Брейвік перебував на території білоруської столиці з 4 по 11 березня 2005 року, куди прилетів «з туристичною метою» рейсом із Відня. Покинув він Білорусь у напрямку Варшави.

Під час перебування в Мінську Брейвік зустрічався з Рутковською Надією Сергіївною, яка на той час проживала в колишньому військовому містечку Уруччя по вулиці Садовій. Згодом ця обставина стала приводом для припущень, що «тамплієр» відвідував військову базу, зазначили в ЦІОС КДБ.

Джерело також зазначає, що в лютому 2009 року Рутковська виїхала до Німеччини, а зараз разом із родичами проживає в Північній Кароліні у США.

Нагадаємо, Андерс Берінг Брейвік скоїв подвійний теракт в центрі столиці Норвегії та на острові Утойя поблизу Осло 22 липня 2011 року. В результаті трагедії загинули 77 осіб.
Підписатися:

Коментарі