• На Ангелу Меркель пролили два літри пива

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 28 лютого 2012 року
Німецький офіціант із необережності пролив 2 літри пива на спину канцлера Німеччини Ангели Меркель, але вона проявила залізну витримку і навіть посміхнулася.
Інцидент стався в ганзейському місті Деміні, куди федеральний канцлер приїхала на зустріч зі своїми прихильниками по партії. Офіціант, що подавав пиво, не втримав таці на долонях і п'ять келихів із пінливим напоєм виплеснулися прямо на спину високопоставленої леді, повідомляє The Huffington Post.
Нещасний юнак на ім'я Мартін розповів, що того вечора обслуговувати Меркель повинна була його колега. Проте дівчина сильно переживала і попросила підмінити її. «Коли я хотів поставити келих із пивом на стіл Меркель, мене несподівано штовхнули ззаду. Я спробував утримати келихи, але було занадто пізно...», ― розповідає німецький офіціант.
Інші працівники заметушилися, намагаючись витерти пролите пиво з костюма політика, проте Меркель показала залізну витримку: посміхнулася, зробивши вигляд, що все в порядку і сказала, що не варто звертати уваги на цей прикрий випадок. А через кілька хвилин канцлер у тому ж вбранні вже виступала перед присутніми.
Проте Мартін досі переживає цей інцидент. Найбільше його засмутило те, що він не витримав і вилаявся в присутності високого чиновника. «Я викрикнув нехороше слово і досить голосно», ― зізнався 21-річний офіціант.
Відео цього конфузу за одну ніч облетіло всі сайти новин.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...