• США ввели санкції проти кримінальних авторитетів із країн колишнього СРСР

  • П'ятниця, 24 лютого 2012 року
США ввели санкції проти сімох чоловік із країн колишнього СРСР і двох японських якудза, які вважаються кримінальними авторитетами.
США ввели санкції проти кримінальних авторитетів із країн колишнього СРСРМінфін США включив до чорного списку Олексія Зайцева, Камчібека Колбаєва (відомого в своїх колах, як Коля-киргиз), Владислава Леонтьєва (Білий або Білявий), Олександра Мануйлова (Саша самарський), Гафура Рахімова, Василя Христофорова (Вася або Воскрес) і Лазаря Шайбазяна, передають Вести.ru з посиланням на ИТАР-ТАСС.
У міністерстві фінансів США називають кримінальних авторитетів, зазначених у документі, «багатонаціональним злочинним співтовариством, яке складається з лідерів і старших членів кількох злочинних угруповань Євразії». Вони, як передає видання, в основному базуються в країнах колишнього Радянського Союзу, проте діють у Європі, Африці, Латинській Америці і на Близькому Сході».
Щодо двох японських якудза, які потрапили в чорний список, Мінфін США зазначає, що вони злочинним шляхом отримують мільярдні доходи.

Євген Сковорода. Велика Епоха, Україна

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...