• Хосні Мубарак відмовився від останнього слова в суді - вирок 2 червня

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 23 лютого 2012 року
Екс-президент Єгипту Хосні Мубарак, що перебуває на лаві підсудних, вчора відмовився від виступу з останнім словом у суді перед винесенням остаточного вироку, повідомляє єгипетське телебачення.
Хосні МубаракОстаннє слухання у справі Хосні Мубарака, шести високопоставлених чиновників єгипетської поліції, в тому числі колишнього глави МВС Єгипту і синів екс-президента, проходило в Академії поліції Каїра. Усіх їх звинувачують у розстрілі мирних демонстрантів у 2011 році і в корупційних злочинах.
Мубарак обмежився виступом свого захисника Фаріда ад-Диба, який зачитав коротке послання колишнього президента країни й народу у віршованій формі:
«Батьківщино моя, що повстала проти мене, ― могутня,
Колишній мій народ, який був скупий зі мною, ― щедрий».
Саме засідання суду було присвячене запереченням адвокатів підсудних і призначенню дати винесення їм вироку. Остаточний вердикт намічений на 2 червня 2012 року.
20 лютого суд заслухав заперечення прокуратури, яка звинуватила в злочинах Мубарака і всіх тих, хто сидить із ним на лаві підсудних, і зажадала їх смертної кари. Обвинувачені свою вину повністю заперечують.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...