• Пропозиція Россії: Митний Союз в обмін на дешевий газ

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 21 лютого 2012 року
Якщо Україна вступить до Митного союзу, то ціна на газ для неї буде такою ж, як і для російських споживачів, заявив 20 лютого в Києві голова Держдуми Сергій Наришкін.
Пропозиція Россії: Митний Союз в обмін на дешевий газ«Усередині Митного Союзу відсутні експортні мита на енергоносії, тому ціна на газ для всіх країн Митного Союзу така ж, як і для російських споживачів усередині країни. Але приєднання будь-якої країни до цього союзу ― це суверенне право кожної держави», ― зазначив голова Держдуми, відповідаючи на запитання студентів дипломатичної Академії столиці, повідомляють Подробности
Наришкін також зазначив, що за 20 років інтеграційний ефект може скласти $900 млрд для країн, що входять до Митного Союзу, як показали розрахунки інститутів економічного профілю. А якщо до цього союзу приєднається Україна, то ефект збільшиться до $1,100 трлн.
В даний час до Митного Союзу входять три країни: Росія, Казахстан, Білорусь. Зі свого боку українська сторона заявила, що модель взаємодії України з Митним союзом у форматі 3+1, повинна ґрунтуватися на принципах «прагматизму» і «взаємовигідної співпраці».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...