• Європейський суд проведе слухання у справі Луценка

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 20 лютого 2012 року

Європейський суд із прав людини 17 квітня 2012 року проведе відкрите слухання у справі колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, повідомляє прес-центр «Народної самооборони».

Як зазначає джерело, про призначення дати слухання Європейський суд повідомив адвокатам підсудного — Валентині Теличенко і Ігорю Фоміну. Останній уточнив: «На публічні слухання поставлені два питання: про незаконність арешту Юрія Віталійовича і про політичні мотиви його утримання під вартою».

Він вважає, що їхня сторона зможе довести ці два питання Європейському суду з огляду на те, що нещодавно Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) прийняла резолюцію, в якій вказала на політичний характер переслідування лідерів опозиції.

З приводу цієї події сьогодні Фомін і Теличенко виступлять на прес-конференції в агентстві УНІАН у Києві.

Адвокати Юрія Луценка подали скаргу в Європейський суд у січні минулого року. Через рік у Федеральний суд округу Колумбія була подана ще одна скарга, де Луценко звинуватив керівництво Генпрокуратури України та Печерського суду — Віктора Пшонку та Рената Кузьміна — в політично мотивованому і незаконному кримінальному переслідуванні позивача.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...