• Юлія Тимошенко не бажає працювати в колонії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 21 лютого 2012 року
Тимошенко передала заяву начальнику Качанівської колонії про те, що вона відмовляється дотримуватися режиму ув'язнення, в тому числі виходити на огляди, працювати, брати участь у виховній діяльності та культурних заходах.
Юлія Тимошенко не бажає працювати в колоніїПро це вчора заявила Державна пенітенціарна служба (ДПтС) у відповідь на інформацію, поширену адвокатом Тимошенко Сергієм Власенком, що нібито його підзахисна не відмовлялася від роботи в колонії. Як повідомляє ДПтС, Тимошенко написала цю заяву 9 лютого 2012 року.
У ДПтС стверджують, що керівництво виправної установи поставилося до заяви ув’язненої з розумінням, оскільки Юлія Тимошенко 14–16 лютого проходила медичне обстеження, потребує лікування і знайомиться з матеріалами кримінальної справи.
Вчора настав 200-й день тюремного ув'язнення Юлії Тимошенко. Екс-прем'єр-міністр України була арештована 5 серпня 2011 року і поміщена в київський Лук'янівський СІЗО за звинуваченням у перевищенні посадових повноважень під час підписання в 2009 році газових контрактів з Росією. 30 грудня була переведена в Качанівську виправну колонію №54 в Харківській області, де відбуває 7-річний термін ув'язнення згідно з винесеним вироком.
На сьогоднішній день проти засудженої відкрито ще одну справу по корпорації «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ), з якою вона повинна ознайомитися до 28 березня 2012 року.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...