• Луценко спростував заяву Пшонки, що він розкаявся

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 20 лютого 2012 року
Юрій Луценко 19 лютого категорично спростував інформацію генпрокурора Віктора Пшонки про те, що екс-міністр внутрішніх справ «частково визнав свою провину», повідомляє портал «Народна самооборона». 
Луценко спростував заяву ПшонкиЯк заявив Луценко у своєму листі, поширена головою прокуратури України інформація не відповідає дійсності.
«Це брехлива вигадка. Вона не ґрунтується на моїй реальній позиції як підсудного. Під час судових дебатів я заявив наступне: «Я не потребую жалощів і нічого не прошу навіть у суду. Я все одно виживу, скільки б мені не дали років. Я все одно вийду на свободу, залишившись таким, яким є. Прокуратура мене звинувачує, що я не каюся. Так я не бачу ніякого скоєного мною злочину. Не бачу причин вибачатися і каятися. Є багато речей, за що мені потрібно вибачатися політично, але юридичних злочинів я не скоював».
Поширення генпрокуратурою помилкових тверджень Юрій Луценко розглядає, як крок «політичної помсти» і спроби «незаконними методами» зберегти «втрачене обличчя ГПУ» в очах громадськості.
17 лютого Віктор Пшонка заявив, що Юрій Луценко під час дебатів частково визнав свою вину, і тому суд, беручи до уваги пом'якшувальні обставини, може зменшити термін його ув'язнення до 4,5 років. Крім того, оскільки екс-міністр перебуває в ув'язненні вже більше року, суд може врахувати цей період в загальному терміні вироку, сказав генпрокурор.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...