• Гендиректор «Нафтогазвидобування» зник безвісти

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 20 лютого 2012 року
У Києві зник безвісти генеральний директор української компанії «Нафтогазвидобування» Олег Семінський.
Гендиректор «Нафтогазвидобування» зник безвістиОстанній раз главу правління компанії бачили ввечері 3 лютого, коли він виїжджав на автомобілі Toyota з паркінгу, розташованого по вулиці Костянтинівська, а потім — біля будинку, де його машині перегородили дорогу два автомобілі, після чого Семінського викрали, повідомляє газета «Сегодня». 
Родичі викраденого сподіваються, що він живий, і готові на будь-який викуп. Зараз оголошення про зникнення топ-менеджера висять на кожній станції столичного метро.
У Верховній Раді вважають, що Семінського викрали або заради отримання викупу, або у зв'язку з переділом грошового бізнесу. Поки ведеться слідство, міліція не розкриває подробиць.
Приватна компанія «Нафтогазвидобування» спеціалізується на видобутку енергетичних корисних копалин, сирої нафти і природного газу, вуглеводнів та пов'язаних з ними послугами; оптовій торгівлі паливом і несільськогосподарськими проміжними продуктами. Компанія також реалізує і ремонтує автомобілі, побутові вироби і предмети особистого вжитку, повідомляється на сайті компанії.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...