• КНР модернізуватиме українські шахти

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 22 лютого 2012 року
Китай інвестував у вугільну галузь України $85 млн. Уже в квітні 2012 року на вугільну шахту ім. Мельникова в Луганській області прибуде перша партія китайського обладнання, повідомляє прес-служба Міненерговугілля.
КНР модернізуватиме українські шахтиДоговір про модернізацію трьох лав у Лисичанській шахті був підписаний між ВАТ «Лисичанськвугілля» і науково-технічною корпорацією «Тяньді» 21 лютого 2012 року в Пекіні. Сама ж угода між двома сторонами була підписана 20 червня 2011 р. під час візиту в Україну голови КНР Ху Цзіньтао.
Передбачається, що за рахунок інвестицій Китаю Лисичанська шахта зможе наростити видобуток вугілля до 1 млн тонн за 1,5 року.
У цілому ж китайська сторона планує виділити в українську вуглевидобувну сферу до $1 млрд, повідомляє Міненерговугілля.
Як відзначає китайська корпорація «Тяньді», її технікою оснащені 40% китайських шахт.
У той же час, як показує світова статистика, вугледобувна промисловість у самій Китайській Народній Республіці залишається найнебезпечнішою у світі. За середньостатистичними показниками КНР, з видобутком 2 млн тонн вугілля в Китаї гине один шахтар ― це в три рази вище, ніж в інших країнах.
Згідно з офіційною статистикою КНР, у 2009 році в країні відбулося 1616 шахтних аварій, які забрали життя 2631 шахтарів. У 2010 році загинуло 2433 гірників. Однак незалежні експерти стверджують, що навіть ці цифри не відображають реальної ситуації, оскільки інформація про велику кількість аварій на вугільних шахтах Китаю блокується керівництвом шахт.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...