• Азаров: Уряд буде всіляко підтримувати і нарощувати вітчизняне виробництво

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 22 лютого 2012 року
Сьогодні голова Кабінету міністрів доручив міністерству економічного розвитку і торгівлі максимально задіяти закон про держзакупівлі, щоб розгорнути роботу вітчизняного виробництва металу, деревини, будівельних матеріалів, виробів хімічної промисловості і різноманітного устаткування.
Азаров: Уряд буде всіляко підтримувати і нарощувати вітчизняне виробництвоРозвиток будівельної галузі та оновлення ЖКГ із використанням вітчизняних матеріалів дозволить створити в країні тисячі робочих місць, заявив сьогодні прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів.
Зараз у країні необхідно утеплити близько 80% житлових будинків, заміни потребують тепломережі та водопостачання, модернізації ― котельні. «Щоб все це ремонтувати на основі вітчизняних матеріалів і не допустити імпорт товарів, необхідно налагодити роботу відповідних заводів, які забезпечать зайнятість тисяч людей», ― зазначив прем'єр.
Азаров дорікнув міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка в тому, що його міністерство нічого не робить для того, щоб «заохотити будівельні організації використовувати вітчизняні матеріали». Він закликав дотримуватися правила: не купувати на бюджетні кошти імпортні товари, якщо їх можна зробити в Україні.
«Будівництво здатне „утримати на плаву“ нашу економіку. Необхідно повернути докризові обсяги будівництва, побудувати і модернізувати мости, швидкісні залізниці, розв’язки, аеропорти та інші об’єкти інфраструктури, а їх ― більше тисячі, ― підкреслив головний міністр. ― Це величезний власний ринок, який український уряд буде всіляко підтримувати і нарощувати».
У зв'язку з цим він піддав критиці організацію будівництва запорізького моста, виконавці якого замовили на бюджетні кошти металоконструкції в Воронежі. «І це притому, що в Запоріжжі стоїть завод, здатний випускати точно такі ж конструкції. З цього року ми почнемо використовувати лише вітчизняні конструкції. Кожна копійка платників податків повинна працювати на вітчизняного виробника. Фінансувати потрібно не іноземних робітників, а українських», ― зазначив Микола Азаров.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...