• Суд у США не прийняв позову Луценка

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 24 лютого 2012 року
Федеральний суд округу Колумбія в США відхилив позов Юрія Луценка до Віктора Пшонки і ще кількох чиновників із Генпрокуратури України. Про це свідчить текст рішення, копію якого отримало Російське агентство правової та судової інформації (РАПСІ).

Позов відхилений з тієї причини, що екс-міністр МВС без пояснення причин не виконав розпорядження суду, згідно з яким Луценко повинен був інформувати суд про оповіщення відповідачів. Колишній міністр мав відправити звіт ще 8 лютого, проте суд його не отримав, пише видання.

Тим не менше, народний депутат Володимир Ар'єв заперечує, що федеральний суд округу Колумбія відхилив позов Луценка.

У соціальній мережі Facebook на своїй сторінці він написав: «Американський адвокат передасть остаточну офіційну інформацію ввечері. У першоджерелі, на яке посилаються інші агентства, немає повідомлень про відхилення позову».

Луценко, якого звинувачують у перевищенні повноважень, подав позов в американський суд до генпрокурора та його підлеглих ще у грудні 2011 року. Він вимагає визнати судовий процес у його справі політично вмотивованим і незаконним, а також стягнути з відповідачів компенсацію за моральну шкоду.
Підписатися:

Коментарі