• Розорився найбільший японський виробник мікрочіпів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 28 лютого 2012 року
Японська компанія Elpida Memory Inc., один із найбільших у світі виробників мікрочіпів пам'яті DRAM, почала процедуру банкрутства.
Боргові зобов'язання компанії досягли 448 млрд ієн ($5,53 млрд). Отримати додаткові позики у банків не вдалося, повідомляє агентство Франс Пресс.
Компанія Elpida Memory сподівається в ході процедури банкрутства знайти нового інвестора і кардинально реорганізувати бізнес, що дозволить збільшити прибуток і розрахуватися з кредиторами.
Ринкове становище Elpida похитнулося в 2009 році, коли різко впали ціни на чіпи DRAM. Це призвело до серйозного погіршення фінансових показників виробника. Ситуація надалі ускладнювалася не тільки через нестабільну економічну ситуацію, а й виникнення жорсткої конкуренції з південнокорейськими і тайванськими постачальниками. До того ж, високий курс ієни щодо іноземних валют став дуже невигідний для японських експортерів.
Elpida Memory Inc. — єдиний виробник в Японії мікрочіпів пам'яті DRAM для персональних комп'ютерів. Компанія була організована в 1999 році в ході злиття корпорацій NEC і Hitachi.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...