• За несплату комунальних тарифів у Донецьку почали відбирати майно

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 27 лютого 2012 року
Донецький суд дав «зелене світло» комунальним службам проникати в квартири боржників, які не хочуть відкривати двері кредиторам. Працівники «Водоканалу» вже приступили до справи.
За несплату комунальних тарифів у Донецьку почали відбирати майноПершою на черзі стала сім'я по вулиці Кедріна, 13 у Донецьку, заборгованість якої становить понад 35 тис. грн (за воду та опалення ― 7600 грн). Оскільки вони не відкривали двері, працівники комунальних служб почали їх демонтаж, повідомляє газета «Сегодня». 
Власниці квартири довелося впустити комунальників у житло і ті вилучили у мешканців побутову техніку: 2 телевізори, мікрохвильову піч, комп'ютер, DVD програвач.
Як заявив директор комунального підприємства «Донецькміськводоканал» Юрій Перебийніс, у них немає можливості обслуговувати мешканців безкоштовно, тому вони кілька разів подавали в суд на цю родину. «Такі споживачі самі штовхають нас на крайні заходи, не залишаючи нам іншого вибору».
Нагадаємо, 20 лютого 2012 ВР внесла зміни в закон «Про житлово-комунальні послуги», що передбачає зміну системи управління житлово-комунальним фондом, повідомляє «ЛІГА: ЗАКОН». 
Зокрема законопроект № 8391 дає право господарям квартир і нежитлових приміщень самим визначати спосіб управління будинком (або самим управляти, або доручити так званого «управителю»), вибирати виконавців житлово-комунальних послуг (ведення бухгалтерської документації, ремонт і утримання будинку, здійснення розрахунків, комунальні послуги) і вирішувати інші питання шляхом загальних зборів власників. «Управителями» можуть бути як мешканці будинку, так і юридичні особи, державні, комунальні та інші підприємства усіх форм власності.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...