• У залізничній катастрофі в Буенос-Айресі постраждало близько 700 осіб

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 23 лютого 2012 року
В Аргентині залізничний електропоїзд не встиг загальмувати при підході до перону і врізався в тупиковий упор на одній зі станцій Буенос-Айреса. Число постраждалих від зіткнення зросло до 675 осіб. Загинуло 50 пасажирів.
У залізничній катастрофі в Буенос-Айресі постраждало близько 700 осібЗа даними департаменту охорони здоров'я Буенос-Айреса, близько 200 людей, доставлених в лікарню, перебувають у важкому стані.
Аварія сталася вчора о 8:30 ранку за місцевим часом на станції «Онсе». У складі з дев'яти вагонів знаходилися близько 1000 пасажирів. Багато хто з них їхали на роботу з околиць столиці.
Удар був настільки потужним, що один із вагонів врізався в інший, протаранивши його на 6 метрів. Перші три ― наче лягли один на одного. У спотворених вагонах затиснутими виявилися 40 осіб. Серед постраждалих є діти і літні люди.
В Аргентині, де зафіксована найвища аварійність в світі, це стало найбільшою залізничною катастрофою за останні 30 років.
Раніше, 13 вересня 2011 року, Велика Епоха повідомляла про зіткнення в Буенос-Айресі автобуса і двох електричок в ранковий час пік. Тоді у катастрофі постраждали понад 200 людей, 11 загинуло.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...