• Біля берегів Сейшелів загорівся лайнер Costa Allegra

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 28 лютого 2012 року
На борту круїзного лайнера Costa Allegra, який належить тій же італійській компанії, що і затонуле судно Costa Concordia, вчора вранці сталася пожежа. На допомогу кораблю прийшов французький траулер.

Costa Allegra з тисячею людей на борту вийшов з Мадагаскару і прямував до Сейшельських островів, пише газета Corriere della Sera.

Пожежа, що спалахнула в машинному відділенні, була згашена, і зараз лайнер дрейфує в Індійському океані біля берегів острова Дероша. У результаті інциденту ніхто не постраждав, але в самому лайнері виникли проблеми з електрикою.

Пасажири змушені були сидіти в задушливих каютах, де через перебої з електропостачанням не працювали кондиціонери. До того ж, люди не могли скористатися туалетами.

На допомогу Costa Allegra вже прийшло французьке риболовецьке судно. Усіх пасажирів італійського круїзного лайнера, серед яких громадяни Італії, Франції та Австрії, евакуювали на борт французького траулера. Тепер їх доставлять в Порт-Вікторію, повідомляє берегова охорона Сейшелів.

Підписатися:

Коментарі