• Найнебезпечніший автомобіль 2012 року

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 27 лютого 2012 року
Після серії випробувань Джипів (Jeep Compass), незалежна європейська асоціація EuroNCAP, що перевіряє безпеку автомобілів, прийшла в справжній шок, поставивши всього дві зірки за безпеку кросовера, повідомляє сьогодні Авторамблер. 
Jeep CompassТест-драйв американського автомобільного гіганта показав низький результат його моделей і повністю провалив фронтальний краш-тест.
Бали з «позашляховиків» були зняті за травмо небезпечну передню панель, яка може неабияк зашкодити коліна і стегна водія та пасажира на передньому сидінні.
Джип також не заробив жодного балу при ударі об стовп, незважаючи на опціональні бічні подушки. А при ударі ззаду у пасажирів Jeep Compass великі шанси отримати хлистові травми від ременів безпеки. Низькі результати показала й імітація наїзду на пішохода.
Єдиний вдалий тест, в якому Джип набрав максимальну кількість балів ― це бічний удар. Тут машина здатна надійно захистити своїх пасажирів.
Високу ж оцінку від експертів EuroNCAP отримав японський автомобіль Хонда (Honda Civic) останнього покоління, заробивши п'ять зірок. У тест-драйві цієї моделі практично нічого не викликало нарікань. Невеликий ризик несе тільки рульове колесо автомобіля, відзначає джерело.
Як заявив генеральний секретар EuroNCAP Мішель ванн Ратінген, опубліковані результати краш-тесту показують, що сьогодні п'ять зірок означають трохи більше, ніж рік тому. «Злегка модернізовані автомобілі, що видаються за абсолютно нові, однак вироблені за застарілими технологіями, сьогодні не можуть забезпечити такий же рівень безпеки, як авто, розроблені заново», ― зазначив він.
Нагадаємо, в минулому році EuroNCAP посилила вимоги для отримання п'яти зірок у тестах моделей. Торік низькі результати показали автомашини китайських виробників, а високі бали заробили такі моделі, як Х1 і BMW 1-ї серії, Ford Ranger, Ford Focus, Mercedes ML, Subaru XV, Nissan LEAF та Volvo V60.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...