• Україна на два місяці «відкриє небо»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 27 лютого 2012 року
З 15 травня до 15 липня Україна введе режим «відкритого неба», заявив віце-прем'єр-міністр ― міністр інфраструктури України Борис Колесніков.
Нинішнє рішення Кабміну ввести режим «відкритого неба» з ЄС пов'язано з проведенням у Польщі та Україні Чемпіонату Європи з футболу і передбачає зняття обмежень на кількість рейсів і авіакомпаній між країнами.
«Два місяці небо України буде відкрито для всіх світових авіакомпаній. Крім того, ми завершуємо переговори з однією з найбільших авіа-лоукостерів, і я вважаю, що нам вдасться домовитися про дешеві польоти вже до початку Євро-чемпіонату», ― цитує «РБК-України» слова міністра.
Переговори про «відкрите небо» з ЄС ведуться українською стороною вже чотири роки і проходять дуже складно. Раніше Колесніков заявляв, що поки Європа не скасує для українців візовий режим, договір про єдиний європейський повітряний простір не може бути підписаний. За словами міністра, умови візового режиму призведуть українських авіаперевізників до банкрутства. Проте останні вважають, що «відкрите небо» стане хорошим стимулом для їх розвитку.
Зі свого боку в Єврокомісії заявляють, що між питанням візового режиму і спільному ресурсі ― повітряному просторі ― немає ніякого зв'язку.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...