• Жириновський на дебатах звинуватив Пугачову

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 28 лютого 2012 року
Глава ЛДПР Володимир Жириновський на зйомках телешоу «Поєдинок» Володимира Соловйова звинуватив Пугачову і всіх російських артистів у продажності, повідомляє Lenta.ru
Володимир Жириновський«Ви, артисти... лягаєте під будь-якого патрона за гроші», ― заявив він, натякаючи на те, що співачка виступає довіреною особою Михайла Прохорова на президентських виборах.
Алла Пугачова у відповідь на критику Жириновського відповіла: «Я думала, ви ― політик, кружевник, хитра людина, а ви просто псих, клоун і ганьба нашої країни».
«Я такий, який є. В цьому моя принадність», ― захищався той і звинуватив у продажності телеканал» Росія-1», на якому вийде в ефір ця передача.
Передвиборчі дебати на телеканалах Росії почалися з середини лютого. Остання їхня трансляція вийде 2 березня ― за два дні до президентських виборів у Росії. На пост глави держави, крім Жириновського і Прохорова, балотуються також Володимир Путін, Сергій Миронов і Геннадій Зюганов.
Передача «Поєдинок» з дебатами Жириновського та Алли Пугачової вийде в ефір сьогодні ― о 21:50 (по мск), однак фрагменти цього запису ви можете вже прослухати зараз:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...