• Пакистанський міністр розкрив ціну на замовлення смертника

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 1 березня 2012 року
Замовити терориста-смертника на пакистансько-афганському кордоні можна всього за $22 тис., повідомило сьогодні агентство Пажвак з посиланням на пакистанського міністра інформації провінції Хайбер-Пахтунхва.
Як повідомив міністр Іфтіхар Хусейн, у племінній зоні Вазиристан терориста-смертника можна купити за два мільйони рупій, після чого покупець сам вирішує, проти кого його використовувати: мусульман або іновірців.
Провінція Хайбер-Пахтунхва тягнеться уздовж афганського кордону майже на 700 км і має загальний адміністративний кордон із Зоною племен, в якій не існує державної влади.
Хусейн піддав критиці талібів за те, що вони вбивають своїх співгромадян, використовуючи терористів-смертників. Він також висловив надію на те, що в Афганістані все ж таки вдасться досягти миру і спокою шляхом переговорів з опозицією.
У 2009 році сили безпеки Пакистану виявили в захоплених ними таборах Північно-Західної прикордонної провінції не менше 200 дітей, яких бойовики Талібану готували в терористи-смертники.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...