• Селище в Донецькій області живе без води майже місяць

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 березня 2012 року
Понад 30 сімей селища Котовський Гірницького району Макіївки з 9 лютого 2012 року страждають від відсутності води. Через холоди і халатність комунальних служб замерзли труби, пише газета «Донбас».

У будинку №21 постраждало 30 квартир. Тут неглибоко зариті труби промерзли ще з початку лютого. Налагодити водопостачання водоканал поки не в силах. За словами місцевих жителів, земля промерзла, і немає техніки, щоб її розрити.

А 9 лютого прорвало теплотрасу в одному з під'їздів двоповерхового будинку №24. Тепломережевики течу усунули, але опалювальні труби закопувати не стали. Через це замерз питний трубопровід.

Поки тривають суперечки двох комунальних підприємств про те, хто повинен закопати яму, жителі намагалися розморозити заледенілу в трубі воду, але безрезультатно. Оскільки труби перебувають на відкритому повітрі, то тут же промерзають знову.

Так, люди вже майже місяць по черзі намагаються достукатися в різні Гірницькі інстанції. А ті в свою чергу обіцяють вирішити проблему тільки з настанням тепла, а зараз, щоб пом'якшити свою вину, обмежуються підвозом питної води.

Мешканці ще семи будинків, що перебувають на інший «гілці» водопроводу, виходять з поточної ситуації первісним способом: топлять сніг і лід.

Одна мешканка будинку №20 нарікала виданню, що прання, приготування їжі і навіть умивання становлять значну трудність, а скарги до районної адміністрації і міськради поки не отримали результату.

Ці обставини посилилися ще тим, що в день прориву трубопроводу в будинку №24, в іншому житловому будинку — №28 — підвал почав заповнюватися водою. Жителям майже через день доводиться викликати машину для відкачування. У господарів квартир, що живуть не перших поверхах, відсиріли підлоги і стіни. Мешканці також побоюються за просідання і розтріскування і так старого фундаменту. До того ж люди не можуть дістатися до продовольчих овочевих запасів і консервації, повідомляє газета.
Підписатися:

Коментарі