• Віктор Янукович обіцяє українцям доступне житло

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 6 березня 2012 року

На зустрічі з відомими жінками, що відбулася напередодні Міжнародного жіночого дня, Віктор Янукович пообіцяв, що вже в цьому році в країні активно розгорнеться програма «нових соціальних ініціатив», яка дозволить вирішити проблему будівництва доступного житла.

Віктор ЯнуковичЦя програма дозволить українцям отримувати житло за рахунок соціальних платежів, а також сприятиме підвищенню рівня соціального захисту громадян, повідомляє прес-центр Президента.

«Перш за все, вона буде направлена на бідні верстви населення, ― заявив Віктор Янукович. ― Ми будемо видавати довгострокові кредити на 10–15 років під дуже низькі відсотки і будувати нове житло. Ми вже готові до реалізації цієї програми».

Він також зазначив, що реформи, розпочаті в Україні в 2010 році, поступово будуть набирати обороти і працювати на людей.

Завтра на розширеному засіданні Кабінету міністрів Президент частково оголосить завдання програми «нових соціальних ініціатив».

У грудні минулого року Микола Азаров повідомив про введення в експлуатацію близько 10 млн кв. м житла. Всього за 2011 рік було побудовано 9,7 млн кв. м житлової площі. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...