• Безсмертний попереджає про заворушення на стадіонах Євро-2012

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 6 березня 2012 року

Якщо влада не подолає конфлікт із народом, то Євро-2012 в Україні може стати катастрофою для нинішнього уряду.

Євро-2012Таку думку висловив в інтерв'ю виданню «Дзеркало тижня» посол України в Білорусі, екс-заступник голови Секретаріату Президента Роман Безсмертний.

«Вже не важко передбачити внутрішньополітичні події в Україні. Посилення економічної ситуації викличе політичний конфлікт між урядом і народом. Настав час зупинитися... Взяти паузу і сісти за стіл переговорів», ― сказав він.

Безсмертний навів у приклад стадіон, де під час футбольного матчу з'явилися перші антиурядові гасла і заклики. Він зазначив, що в умовах нинішньої ситуації в країні, перебування в одному місці більше 10 тисяч чоловік може стати полем бою.

«Якщо навесні цей конфлікт не подолають, то чемпіонат Європи з футболу може стати не демонстрацією величі України, а катастрофою влади. Потрібно розуміти це...», ― підкреслив український дипломат.

За словами Романа Безсмертного, протягом найближчих трьох місяців Європейським судом будуть розглянуті справи, які вкажуть українським судам на незаконність їх рішень щодо судових справ обох лідерів опозиції.

«Чого б я не хотів, так це через кілька років побачити на лаві підсудних представників нинішньої влади. Почуття помсти ― це найгірший радник у політиці. Зупиніться!» ― закликав український державний діяч.

Нагадаємо, трагічна ситуація сталася 1 лютого нинішнього року під час футбольного матчу в Єгипті в місті Порт-Саїд. В результаті масової бійки між уболівальниками загинуло 74 людини, більше тисячі отримали поранення. На стадіоні було близько 40 тисяч уболівальників. Незабаром після подій у Порт-Саїді вболівальники підпалили стадіон у Каїрі.

Підписатися:

Коментарі