• Найкрасивішими людьми України 2011 визнані Оксана Марченко і Володимир Кличко

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Неділя, 26 лютого 2012 року

Учора 25 лютого в Національному палаці мистецтв «Україна» оголосили найкрасивіших людей України-2011. Ними стали боксер Володимир Кличко і телеведуча Оксана Марченко.

Оксана Марченко

Оксана Марченко. 
Фото: biographera.net

Володимир Кличко
Володимир Кличко.
 Фото: Michael Loccisano/Getty Images

Переможців визначали читачі журналу про зірок Viva, які за допомогою смс та онлайн голосування з 25 номінантів жінок і чоловіків визначили найкрасивіших.

Претендентами на звання «Найкрасивіші люди України 2011 року» серед жінок були: Ані Лорак, Борисюк Ірина, Брежнєва Віра, Денисова Тетяна, Йолка, Каменських Настя, Катя Осадча, Литвиненко Юлія, Лобода Світлана, Марченко Оксана, Міка Ньютон, Матвієнко Антоніна, Огневич Злата, Полякова Ольга, Пустовіт Лілія, Симонова Ксенія, Собко Маша, Еріка, Тіна Кароль, Данилевська Ірина, Єфросиніна Маша, Могилевська Наталя, Малахова Даша, Цимбалюк Інна і Єгорова Сніжана.

Претендентами на звання «Найкрасивіші люди України 2011 року» серед чоловіків були: Бадоєв Алан, Доманський Андрій, Дорн Іван, Зеленський Володимир, Кличко Віталій, Кличко Володимир, Кондратюк Ігор, Козловський Віталій, Кривошапко Олександр, Кузін Сергій, Лещенко Олександр, Пятов Андрій , Меладзе Костянтин, Пономарьов Олександр, Потапенко Олексій, Серьга Коля, Силантьєв Денис, Ткаченко Олександр, Чмерковський Максим, Шурінс Стас, Яма Влад, Ганзера Іван, Жежель Олег, Вакарчук Святослав і Скрипка Олег.

Нагороду Володимира Кличка отримав його брат Віталій, через те, що найкрасивіший чоловік України готується до чергового поєдинку.

Критерії красивої людини для всіх різні. Видання Велика Епоха провело опитування серед зірок шоу-бізу, які критерії краси, на їхню думку, повинні бути у красивої людини.

Співак Володимир Гришко: «Для мене не існує краса фізична, мене духовна, внутрішня краса цікавить. Якщо людина-олігарх напакована і зробила мільйон пластикових операцій, натягнула себе як бубен, а всередині нічого з себе не представляє, — то це не краса».

Володар титулу «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк: «Критерії жіночої краси — це моя дружина. Ціную мудрість, — я думаю, що це дуже важливо в сімейному житті, щоб вона не була розумна, а саме мудра».

Хореограф і заслужений артист України Григорій Чапкіс: «Я вважаю, що жінка не повинна бути красивою. Красивою має бути фотомодель, манекенниця і повія, тому що вона продає себе. А жінка повинна бути цікавою, під час спілкування розкриватися як трояндочка, і ще не закінчивши розмови ви питаєте, коли ми зустрінемося наступного разу. Чоловік теж не повинен бути красивим, він повинен бути мужнім і доглянутим. Ціную внутрішню душевну красу».

Фіналіст Х-фактора співак Олег Кензов: «Найкрасивішою дівчиною вважаю Настю Каменських і дуже її люблю. Але сьогодні вболіваю за Іру Борисюк».

Учасниця Х-фактора співачка Маліка: «Красивий чоловік повинен бути харизматичним, з тонким почуттям гумору — це для мене найважливіше. Також галантним, таких зараз небагато».

Ведучий «Надзвичайних новин» на ICTV Костянтин Стогній: «Аби людина хороша була, адже з часом зовнішня краса проходить, а духовна залишається. Якщо всередині людина гарна, то і зовні також».

Ведуча розважального телешоу «Дурнєв+1» Даша Ші: «Душевно красива — трішечки хвора і трохи душевно неврівноважена».

Ведучий розважального телешоу «Дурнєв+1» Олексій Дурнєв: «Жіноча краса у великих грудях, через які нічого не видно».

Учасниця Х-фактора співачка Марія Рак: «Гарний чоловік, — це той, з яким приємно і є про що поговорити».

Переможець Х-фактора співак Віктор Романченко: «Красива людина має володіти сукупністю якостей, які подобаються мені. Вона повинна бути симпатичною, духовно красивою, відкритою, щирою. Робити щось добре для інших людей».

Учасник Х-фактора співак Аркадій зі своєю дівчиною фіналісткою «Танцюють всі» Юлією Сахневич: «Дуже цінуємо душевну красу. Якщо душа красива, то зовнішня оболонка теж».

Співак Василь Бондарчук зі своєю дружиною Катериною Веласкес: «Повинно бути все в комплексі, як і зовнішня краса, так і внутрішній світ, харизма, чарівність. Краса примножується, якщо ти доброзичливий і м'який, позитивна людина».

Телеведуча і модель Марися Горобець: «Харизматичність, гумор, ерудованість, — я за інтелектуальну вроду».

Бізнесмен і продюсер Тимофій Нагорний: «Внутрішня краса головне. У жінці повинна бути гармонія, краса ж не звання, а стан душі і її серця».

Співачка, телеведуча і номінант на звання найвродливішої жінки 2011 року Ірина Борисюк: «Чоловік повинен бути трохи симпатичнішим за мавпу. Головне в чоловікові сила, розум, терпіння і розуміння. Для мене красивого чоловіка просто не існує. Я ніколи в житті не буду вважати свого чоловіка красивим».

Співачка Катя Бужинська: «Зовнішність чоловіка не найголовніше, звичайно хочеться, щоб чоловік був струнким, спортивним. У першу чергу він повинен бути розумним, вихованими і писати без граматичних помилок, любити дітей і успішним. Чоловік якщо до 30 років не реалізувався, невідомо чи буде подальший ріст».

Співачка і номінант на звання найкрасивішої жінки 2011 Маша Собко: «Розум, почуття гумору і духовна краса. Вчинки, а не слова».

Боксер Володимир Вірчис: «Гармонія між духовним внутрішнім світом і зовнішнім». 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...