• Голова «МММ-2011» доставлений в лікарню

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 19 березня 2012 року

Сьогодні в Хамовницькому районному суді Москви повинні були розглянути 10 цивільних позовів проти засновника фінансових пірамід «МММ» і «МММ-2011» Сергія Мавроді. Проте суд переніс засідання на 3 квітня, у зв'язку з тим, що обвинувачений потрапив до лікарні з гіпертонічним кризом, передає агентство РАПСІ

У п'ятницю, 16 березня московський суд визнав законним арешт Мавроді на п'ять діб за несплату штрафу в 1000 рублів. Той на знак протесту оголосив голодовку, а сьогодні був доставлений в Міську клінічну лікарню імені Боткіна прямо із спецприймальника.

Сьогодні кілька сотень вкладників «МММ-2011» зібралися було біля будівлі суду, щоб підтримати свого лідера. Однак «народні дружинники» з логотипами піраміди на пов'язках веліли всім повертатися додому і не створювати стовпотворіння.

Тим часом заступник керуючого піраміди Олександр Колбасов заявив, що система «МММ-2011» призупинила виплати та ввела так званий «режим спокою» через втрату зв'язку з Сергієм Мавроді. Виявляється, в правилах організації є такий пункт. Але з вівторка виплати обіцяють відновити, обіцяв заступник. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...