ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Найбагатшим жителем Європи став француз Бернар Арно

Велика Епоха

Француз Бернар Арно цього тижня отримав звання найбагатшого жителя Європи. Його стан оцінений в $41 млрд, повідомляє журнал Forbes.

Бернар Арно. Фото: ERIC PIERMONT/AFP/Getty Images
Бернар Арно. Фото: ERIC PIERMONT/AFP/Getty Images
Стан Арно росте як на дріжджах, зазначає джерело. Всього три роки тому стан 63-річного магната оцінювався в $16,5 млрд. Зараз він відстає від Уоррена Баффета всього на $3 млрд.

Минулий рік Арно назвав «роком великого врожаю». В той рік він купив 20% акцій компанії Hermes, відкрив спільне підприємство з Heng Long ― найбільшим виробником крокодилової шкіри і викупив контрольний пакет акцій Bulgari.

Починаючи з 1987 року Бернар Арно збільшив обсяги продажів своєї компанії Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH) на 500%, піднявши її в топ найбільших виробників предметів розкоші. Зараз LVMH стала лідером даного сектору ринка. В її групу входить більше 50 виробників і брендів.

Також холдингу найбагатшого француза належить медіагрупа Les Echos і мережеві марки з 2000 магазинів.

Серед них такі компанії, як Christian Dior, Dom Perignon, Givenchy, Christian Lacroix, Hennessy, Kenzo, Guerlain, Moet et Chandon, Tag Heuer, Veuve Clicquot, DFS Group LTD, Le Bon Marché, Sephora, Cruise Line Holdings Co, Samaritaine і інші.

Найбагатшою людиною планети став мексиканський мільярдер Карлос Слім Елу. Його стан оцінюється в $69 млрд. На другому місці опинився Білл Гейтс зі статком у $61 млрд. Трійку лідерів завершив Уоррен Баффет з $44 млрд капіталу.

Forbes щорічно публікує списки найбагатших людей планети ось вже 25 років. На цей раз у списки мільярдерів значилося 1226 імен із різних країн світу. Їх загальний стан становить $4,6 трлн.