• Таліби призупинили всі переговори з Америкою

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 15 березня 2012 року

Ісламський рух «Талібан», визнаний Об'єднаними Арабськими Еміратами, Пакистаном і Саудівською Аравією, сьогодні призупинив всі переговори з Вашингтоном.

У поширеній заяві підкреслюється, що США не виконали необхідних умов для продовження мирних контактів в Катарі, повідомляє Бі-бі-сі

«Головною перешкодою для подальших переговорів стала позиція США, що постійно змінюється. У зв'язку з цим ми вважаємо безглуздим вести подальший діалог, і припиняємо його до тих пір, поки американці не прояснять свою позицію і не виконають свої обіцянки щодо розглянутих питань», ― пишуть вони.

Таліби вели переговори з США щодо врегулювання афганського конфлікту та обміну ув'язненими.

Раніше ісламський рух присягнувся помститися за дії американського солдата, який вбив 16 мирних афганців у провінції Кандагар. Після такої заяви війська США були приведені в повну бойову готовність.

Тертя між Афганістаном і США виникли після того, як американські солдати спалили кілька примірників Корану на авіабазі Баграм. Конфлікт ускладнився ще більше після вищезгаданого трагічного інциденту, який вчинив п'яний американський сержант. Серед 16 загиблих мирних жителів виявилися 3 жінки і 9 дітей. Зараз вбивця висланий в іншу країну на військовий об'єкт США, де утримується під арештом, повідомляє ИТАР-ТАСС. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...