• На пошуки зниклого немовляти у Брянську кинуті 1000 поліцейських

  • Мати дівчинки отоварювалася в зоомагазині Брянська
  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 14 березня 2012 року

На пошуки 9-місячної дівчинки, яка зникла 11 березня 2012 разом з коляскою, кинуто 156 пошукових груп.

В даний час у розшуку малюка задіяно більше тисячі поліцейських і понад 200 волонтерів. До пошуку підключилися співробітники Громадської ради при УМВС, ветерани МВС і громадські організації як із Брянська, так і з інших регіонів Росії. Розшукові групи ведуть пошуки з неділі, але знайти дитину поки не вдалося.

Проте попутно ними було розкрито 22 злочини, три з них ― особливо тяжкі, повідомляє прес-служба УМВС регіону. Серед цих злочинів: більше 20 крадіжок, виявлені п'ять осіб, які перебували в розшуку, і ліквідоване злочинне угруповання, що торгує наркотиками і зброєю.

Сьогодні до пошуків підключилися козаки, солдати військової частини 6703, а також працівники культури, повідомляє РИА Новости

Люди самі пропонують свою допомогу і ведуть пошуки в кожному будинку, дворах і магазинах. Козаки та військові прочісують більш небезпечні місця: звалища, пустирі, яри, залізні дороги, пише джерело.

МВС оголосило винагороду в мільйон рублів за виявлення зниклого немовляти або достовірну інформацію про його місцезнаходження. А злодіїв, які вкрали дитину, поліція обіцяє звільнити від кримінальної відповідальності, якщо вони добровільно повернуть дівчинку. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...