• Янукович затвердив закон про заборону реклами тютюну

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 14 березня 2012 року

Віктор Янукович 13 березня 2012 підписав закон про заборону реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів, повідомляє прес-центр Президента України.

Будь-які сигарети не сприяють поліпшенню здоров'я і самопочуттяВ рамках документа передбачаються заходи щодо попередження й зниження вживання сигарет і тютюну та їх шкідливого впливу на здоров'я людини.

У зв'язку з цим в Україні вводиться заборона будь якої тютюнової реклами, включаючи і на самих тютюнових виробах. За її поширення, виробники і розповсюджувачі будуть нести адміністративну відповідальність: штраф від 5 до 25 мінімальних доходів.

На посадових осіб рекламодавця буде покладатися штраф від 100 до 350 мінімумів доходів громадян.

Для господарюючих суб'єктів (власники приміщень та місць, де буде розташована тютюнова реклама) штраф ― від 30 тис. грн до 50 тис. грн за кожен випадок реклами на окремому рекламному носії або окремому заході.

Адміністративному покаранню підлягають усі організації, заклади всіх форм власності, партії, окремі особи або група осіб, у тому числі діячі мистецтва, спортсмени та артисти, які будуть залучені до рекламування, інформаційної кампанії, спонсорство, фінансову або іншу підтримку тютюнових виробів.

Сюди входить і проведення заходів з метою попередження паління серед молоді, за участю виробників сигарет або пов'язаних з ними організацій.

Даний закон набирає чинності через півроку з дня його опублікування. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...