• Королевську виключили з «БЮТ-Батьківщини»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 14 березня 2012 року

Сьогодні Наталію Королевську виключили зі складу фракції «БЮТ-Батьківщина». Відповідне рішення ухвалили учасники засідання.

Українського народного депутата виключили з фракції у зв'язку «з порушенням депутатської етики та ігноруванням демократичних принципів свободи слова», повідомляється в заяві прес-центру партії

Зокрема, бютівці звинуватили Наталію Королевську в симуляції голосування за включення до порядку денного постанови про звільнення Юлії Тимошенко та інших політичних в'язнів. Ця рекомендація була викладена в резолюції ПАРЄ. Факт не голосування в даному випадку став порушенням фракційної дисципліни опозиції.

Також опозиціонери запідозрили Королевську в систематичній співпраці з Адміністрацією президента. У зв'язку з цим депутати відзначили підтримку влади у проведенні масштабної рекламної кампанії Королевської.

Сама ж глава парламентського комітету назвала акт виключення її з фракції «БЮТ-Батьківщина» спланованою провокацією. А з приводу «не голосування» пояснила, що її картка була вкрадена, про що свідчить її заява. «Я написала в секретаріат заяву: вважати моє голосування з питання про резолюцію ПАРЄ позитивним».

Королевська також заявила, що керівництво фракції дискредитує її в очах Юлії Тимошенко, щоб зруйнувати їх дружні відносини, повідомляють Українські Новини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...