• Королевська закликала опозиційні фракції зібрати підписи за відставку уряду

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 12 березня 2012 року

Лідер УСДП Наталія Королевська під час погоджувальної ради у Верховній Раді закликала опозиційні фракції визначитися, коли і де збирати підписи за відставку нинішнього уряду, повідомляє прес-центр глави парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.«Оскільки було винесено рішення Комітету спротиву диктатурі про збір підписів, я закликаю фракції виконати цю постанову. Підписні листи вже передані керівникам опозиційних партій», ― нагадала вона.

Наталія Королевська також зазначила, що за 2011 рік рівень життя людей в Україні погіршився в два рази, і що за цей період Радою жодного разу не розглядався стан економічного і соціального розвитку країни.

«Програма діяльності Кабінету Міністрів України відсутня. Країною вже два роки керують у ручному режимі. Соціальні програми на поточний рік, не передбачені бюджетом, будуть виконуватися за рахунок надпланової емісії (безготівкових грошей) кредитних ресурсів, збільшення податків і приватизації», ― сказала депутат.

Глава парламентського комітету переконана, що нинішній уряд не буде покращувати соціальні стандарти населення та давати можливість людям заробити. «Наша сьогоднішня мета: привести соціальні стандарти у відповідність із реальними умовами життя громадян України», ― сказала вона.

Раніше депутати опозиції внесли ряд законопроектів щодо зміни соціально-економічної ситуації в країні. Зокрема, про мораторій на проведення перевірок для малого і середнього бізнесі, про перегляд формули споживчого кошика і прожиткового мінімуму, а також про офіційний підрахунок зростання інфляції по відношенню до доходів громадян, повідомляє джерело.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...