• Засновника «МММ» знову посадили за грати

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 15 березня 2012 року

Засновник скандально відомої піраміди «МММ» Сергій Мавроді 14 березня 2012 знову запроторений за грати, правда на п'ять діб ― за адміністративне правопорушення, повідомляє ТСН

За даними Хамовницького суду міста Москви, підприємець протягом тривалого часу ухилявся від сплати штрафу.

Зараз у цьому суді по справі Мавроді знаходиться 1893 виконавчих проваджень. Відроджена в 2011 році фінансова піраміда вже заборгувала своїм вкладникам 4,2 млрд рублів, повідомляє Московське управління Федеральної служби судових приставів РФ.

Поки спроби російської влади заборонити МММ―2011 не увінчалися успіхом. За словами Мавроді, його «МММ» не порушила жодного закону. «Всі її учасники добровільно обмінюються між собою грошима, без всяких умов, гарантій і обіцянок», ― говорить він.

У минулому, в 1990-х роках, від цієї фінансової піраміди постраждали мільйони вкладників. Сергій Мавроді 8 років переховувався від слідства, але зрештою був засуджений за шахрайство. У травні 2007 року він отримав свободу і на початку січня 2011 року знову відродив свою схему, але з наміром «компенсувати громадянам їхні втрати», як заявив він. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...