• З крижини в Азовському морі врятували 36 рибалок

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 15 березня 2012 року

Працівники МНС Приазов'я вчора евакуювали 36 рибалок з крижини, що відкололася і пливла у відкрите море. Крижаний острівець знаходився на відстані в півкілометра від берега і в п'яти кілометрах від найближчого населеного пункту.

Потерпілі викликали рятувальників після того, як на морі раптово піднявся сильний вітер і від крижаного пласта відколовся великий шматок льоду, на якому знаходилися рибалки. Плином крижину почало швидко забирати в Азовське море, повідомляє прес-центр МНС України.

Місцеві рибалки на човнах допомогли рятувальникам знімати з крижини людей і доставляти рибалок на берег. Протягом години, в два етапи всі були благополучно евакуйовані.

Інцидент стався на наступний день після того, як служба МНС 13 березня провела заходи, спрямовані на усвідомлення громадянами небезпеки, яку таїть тонкий лід навесні, а також на попередження випадків загибелі людей у цю пору року.

Рятувальники МНС занепокоєні тим, що багато людей продовжують щодня виходити на лід водоймищ, річок і морів, і не дбають про особисту безпеку.

Цього року рятувальникам вдалося врятувати трьох рибалок, які провалилися під лід, повідомляє джерело. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...