• Італія закрила посольство у Сирії і відкликало дипломатів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 14 березня 2012 року

МЗС Італії сьогодні оголосило про закриття свого посольства в столиці Сирії і відкликало співробітників дипмісії, повідомляє прес-центр міністерства країни. 

Італія закрила посольство у Сирії і відкликало дипломатівТаке рішення було прийнято «не в останню чергу», а в знак солідарності з країнами-партнерами по Європейському Союзу.

«Італія пішла на цей крок із міркувань безпеки, а також, щоб продемонструвати своє негативне ставлення до актів насильства опозиційно налаштованих громадян із боку сирійських властей. Проте Італія буде й надалі продовжувати надавати підтримку сирійському народові і працювати в напрямку мирного врегулювання кризи в країні. Захищати основні права сирійців та їх демократичні устремління», ― йдеться в повідомленні італійського міністра закордонних справ Джуліо Терці ді Сант'Агата.

Раніше свої посольства у Дамаску закрили США, Великобританія, Канада, Франція, Єгипет і Швейцарія. Іспанія також оголосила про намір закрити своє представництво.

Протистояння влади й опозиції в Сирії не припиняється з березня 2011 року. За оцінками Генеральної Асамблеї ООН, число загиблих у зіткненнях в Арабській Республіці перевищило 8 тисяч осіб. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...