• МЗС все ж таки хоче знести столичну Пейзажну алею

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 15 березня 2012 року

Міністерство закордонних справ відкинув більше 10 альтернативних ділянок під забудову і рішуче має намір знести «культурну толоку» столиці.

Влада Києва запропонували МЗС дюжину земельних ділянок замість «скверу з котами», але українське міністерство відмовилося від цих пропозицій, повідомляє прес-центр Київської міськради. Тепер влада столиці шукає інші варіанти.

«Поки МЗС від усіх пропозицій відмовилось. Питання виявилося спірне, але ми не дамо знищити Пейзажну алею», ― заявив голова Київської мерії Олександр Попов. Він також закликав небайдужих киян 17 березня приєднатися до акції проти забудови цього скверу.

Раніше, 13 березня 2012 року Вищий адміністративний суд Києва скасував рішення Апеляційного суду про заборону будівництва в районі Пейзажної алеї. Таким чином, МЗС отримав «добро» на будівництво висотки на культовому місці столиці.

Мальовничий парк, розташований в зоні Софії Київської ― об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, був створений силами активістів. Вони за своєю ініціативою висадили тут молоді дерева та встановили на дитячому майданчику ряд кумедних скульптур.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...