• Влада Росії починає реалізацію програми «Інтелектуальна транспортна система»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 березня 2012 року

Російський уряд розгортає втілення програми «Інтелектуальна транспортна система» (ІТС), яка буде повністю задіяна до 2013 року, повідомляє autoNews.ru.

Її мета ― забезпечення безпеки дорожнього руху, регулювання транспортних потоків, підвищення інформованості водіїв про ситуацію на дорогах, усунення дорожніх заторів.

Збирати інформацію про дорожні затори будуть спеціальні дорожні датчики і камери відеостеження. А регулювати дорожні потоки ― так звані «розумні світлофори». Останні будуть самі вирішувати, коли перемикатися на зелений або червоний світло. До кінця 2012 року в Москві їх встановлять більше 1000.

На шести основних магістралях Москви будуть введені реверсивні смуги і реверсивні світлофори. Це дозволить ефективно керувати транспортними потоками.

У вирішенні ситуації з пробками в Москві також буде посилена боротьба з тими, хто вважає за краще їздити або паркуватися на смугах громадського транспорту, заважаючи проїзду автобусів і тролейбусів. Відстежити таких потенційних організаторів пробок допоможуть автоматичні камери відстеження.

Останню ж інформацію про затори та дорожньо-транспортних ситуаціях будуть відображати табло ІТС, встановлені на всіх під'їздах до кільцевих, радіальних магістралей і дорог. Оновлення даних буде відбуватися кожні п'ять хвилин. Ступінь дорожніх пробок буде відображатися графічно: за кольором можна буде визначити середню швидкість руху потоку (зелений ― понад 40 км/год, жовтий ― 15―40 км/год і червоний ― до 15 км/год).

Оперативну інформацію водії зможуть отримувати також через інтернет і операторів стільникового зв'язку.

Також планується реконструкція й вильотних магістралей, зокрема, розв'язки Ленінградського шосе з МКАД. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...