• В Ізраїлі занадто худим моделям заборонили зніматися в рекламі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 20 березня 2012 року

В Ізраїлі занадто худим моделям заборонили зніматися в рекламіВ Ізраїлі 19 березня кнесет країни прийняв закон, що забороняє зніматися в рекламі надмірно худим моделям, щоб не допустити поганого впливу неофіційних світових стандартів краси на дітей і підлітків, повідомляє abc news.

Даний закон в першу чергу спрямований на боротьбу з харчовими розладами. Згідно зі статистичними даними країни, 2% ізраїльських дівчаток у віці 14―18 років страждають розладами харчування, повідомляє джерело. Однак цей закон не поширюється на рекламну продукцію, вироблену за кордон.

Тепер, згідно з документом, в рекламі не мають права зніматися моделі, у яких ваговій індекс нижче 18,5. Згідно з нормами ООН, такий показник свідчить про недоїдання.

З цією метою для зйомки всі моделі повинні будуть оформляти медичну довідку з показником індексу своєї ваги строком на три місяці.

Ізраїльська манекенниця Аді Нойманн заявила abc news, що її індекс дорівнює 18,3, через що вона не проходить за новими стандартами. При цьому вона зазначила, що не обмежує себе в їжі. «Законодавці повинні піднімати питання здоров'я людей, а не ваги», ― вважає модель. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...