• Верховна Рада заслухає звіти по резонансному злочину в Миколаєві

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 19 березня 2012 року

Спікер Верховної Ради України Володимир Литвин попросив опрацювати проект рішення парламенту, відповідно до якого депутати ВР заслухають звіти МВС, Генпрокуратури та Пенітенціарної служби про резонансні події у Миколаєві.

За словами спікера, парламент повинен детально розглянути ситуацію з миколаївськими насильниками: чому їх звільняли, а потім знову затримали.

Звіти можуть бути заслухані вже в середу, 21 березня.

Раніше, 16 березня, голова МВС Віталій Захарченко заявив, що з 15 березня міністерство забрало справу про згвалтування та підпал 18-річної Оксани Макар у свою роботу і буде розбирати її через Генпрокуратуру. 

Кримінальний злочин у Миколаєві відбувся в ніч на 9 березня. Троє зловмисників заманили Оксану на квартиру, зґвалтували її, а потім спробували спалити живцем. Жертва вижила, але перебуває в критичному стані: їй ампутували стопи і руку, нирки майже зварені, відмовила й печінка. 

Днями дівчину доставили в опіковий центр Донецька, де продовжили лікувати. За словами матері Оксани, на її банківський рахунок з усієї України вже надійшло понад 100 тис. грн на лікування доньки.

Кошти можна перераховувати на рахунок Суровіцкої Тетяни Романівни: «Приватбанк», номер картки 6762 4620 5746 3702.

Кримінальну справу за фактом замаху на вбивство дівчини було порушено 10 березня. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...